Rohelise Pargi elektrijalgrattad

Tagasi

Lõbus, tark, lihtne ja ökonoomne Rohelise Pargi viis, kuidas võtta Tartu võludest ja iludest maksimumi.

Roheline Park kui Tartu uus visiitkaart panustab uuendusmeelsusele ja keskkonnasäästlikkusele. Innovaatilise keskkonnana tahame pakkuda parimaid võimalusi kõigile huvilistele meieni jõuda ning tunda rõõmu Tartu võludest ilma, et teekonnad oleksid väsitavad. Kuna pargi tegevused on suunatud keskkonnateadlikkuse tõstmisele, käivitasime Tartus esimese elektrijalgrataste ringluse. Edaspidi on igati rohelised särtsumootorid kõigi soovijate kasutada.

Veereme, et maailm saaks pöörelda. Elektrijalgratas on trendikas ja mugav liiklusvahend, millega sõites läbid vahemaid kiiremini ja säästvamalt, näed lühema ajaga rohkem ja koged suuremaid emotsioone kui teisi transpordivõimalusi kasutades. Mida rohkem sa elu naudid, seda tervem oled – värske õhk teeb ainult head. Vänta rohelise elu nimel!

Elektrijalgrattad teevad liiklemise mugavaks ja võimaldavad sul Tartu olemusest täispaketis nauding saada – loogelda piltilusa Emajõe kallastel, jõuda mugavalt Eesti Rahva Muuseumisse, kireva taimemaailmaga botaanikaaeda või Rohelisse Parki, kus saab nautida roheala, piirkonna suurimat aianduskeskust ja taluturu võimalusi. Loomulikult tasub võtta hetk ja nautida ka parimat vaadet Tartu linnale.

Kuidas ratas toimib?

Elektrijalgratas, tuntud ka kui e-ratas, on jalgratas, millele on paigaldatud elektrimootor, mis säästab liikleja väntamise vaevast ja muudab liiklemise nauditavaks. Liikumist ja režiime on võimalik juhtida väikese lüliti kaudu. Mootor saab voolu laetavast akust, ühe laadimisega on võimalik läbida ligikaudu 35 km, nii et üldjuhul ei teki muret, et poole päeva pealt jalamootorile üle peaks minema. Elektrijalgrattad võtavad sisse kiiruse kuni 20 km/h. Loomulikult ei pea ka atleetlikumad sõitjad muretsema – kui on soov, saab alati elektrimootorile pausi teha ja jalgadele tuld anda.

Kelle jaoks?

Oled üksi, paaris või grupiga, linnakülaline, üliõpilane või tartlane, elektrijalgratas on parim vahend, et jõuda kõikjale, säästa jalavaeva, nautida ümbrust ja üksteist. Et ka kõige pisemad liikmed maha ei jääks, on ratastel lasteistme kasutamisvõimalus.

Kust laenutada?

Meie elektrijalgrataste laenutuspunktid asuvad kesklinnas Lydia ja Dorpati hotellide vastuvõttudes.

See on nauditav ja atraktiivne kogemus, mis võimaldab muuta Sinu tunnid, päevad või nädalad Tartus maksimaalselt meeldejäävaks, efektiivseks ja muidugi roheliseks!

Broneerimiseks:

Hinnakiri:

  • 0,5h 5€
  • 1h 10€
  • 2h 15€
  • 1 ööpäev 25€
  • 2 ööpäeva 45€
  • 3 ööpäeva 60€

Lisainfo

Ratast saab laenutada alates 18. eluaastast. Alaealise eest peab lepingu allkirjastama tema eest vastutav isik. Rattaga on lubatud sõita alates kümnendast eluaastast. Kasutusõigusega antakse kaasa laadija, rattalukk ja kiiver.